Przez ostatnie 2 tygodnie, nasi młodzi zawodnicy rywalizowali w Turnieju o Puchar Lata. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a bezkompromisowa gra juniorów spowodowała iż w turnieju padły tylko trzy remisy. Zawodnikom należą się brawa za waleczność i sportową postawę. Ostatecznie zwycięzcą zawodów został Marcin Hermansdorfer, który uzyskał 6 punktów w 7 partiach. Drugie miejsce przypadło Erykowi Ostojiczowi (5,5 pkt), a brąz zdobył Tomasz Lambrecht (również 5,5 pkt), który jako jedyny wygrał partię z Marcinem. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Ada Urbaniak, która ugrała 5 punktów. Natomiast w grupie dzieci do lat 8 najlepszy okazał się Cyprian Skibicki (3 pkt). Ponadto szczególne gratulacje należą się Marcinowi i Cyprianowi, którzy zdobyli kategorie (Marcin uzyskał IV, z kolei Cyprian - V). Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy rozgrywając swoje partie zdobyli cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.